
Насос водяний RENAULT/VOLVO (Metelli)
1 290 ₴
- В наявності
- Код: 1900593352
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний RENAULT/VOLVO (Metelli)
Номер деталі 24-0531, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x200x130мм., орієнтовна вага - 0,86000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0531 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Dacia, Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | 480, Solenza, 11, Kangoo, Espace, Laguna, Express, Carisma, Sport Spider, 19, Rapid, Trafic, 440, 21, Master, 460, Clio, Megane, V40, S40, Movano, Scenic, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.86000 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴
