
Насос водяний FIAT (Metelli)
1 190 ₴
- В наявності
- Код: 1900593359
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний FIAT (Metelli)
Номер деталі 24-0554, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x170x130мм., орієнтовна вага - 1,15000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0554 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Кількість ребер | 1 |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з маркою | Seat, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Prisma, Regata, Ritmo, Yugo, 130, 128, Delta, X 1/9, Uno, 101 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.15000 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴
