
Насос водяний AUDI/FORD/SEAT/SEAT VAN/VW PA2 (Metelli)
1 710 ₴
- В наявності
- Код: 1900593367
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний AUDI/FORD/SEAT/SEAT VAN/VW PA2 (Metelli)
Номер деталі 24-0579, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x260x160мм., орієнтовна вага - 1,69000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0579 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Ford |
| Довжина | 260 мм |
| Сумісність з моделлю | Sharan, Vento, 100, Jetta, Inca, Passat, 80, Caddy, Polo, Toledo, A6, Iltis, Transporter, Golf, Alhambra, Cordoba, Corrado, Coupe, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.69000 кг |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴
