
Насос водяний VAG 1.9TDI/1.7SDI 95- (Metelli)
1 440 ₴
- В наявності
- Код: 1900593377
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний VAG 1.9TDI/1.7SDI 95- (Metelli)
Номер деталі 24-0609, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x170x130мм., орієнтовна вага - 1,04000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0609 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Lupo, Vento, Polo, A4, Felicia, A6, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.04000 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴
