
Насос водяний ALFA/FORD/JEEP/ROVER 2.5TD VM (Metelli)
1 880 ₴
- В наявності
- Код: 1900593393
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний ALFA/FORD/JEEP/ROVER 2.5TD VM (Metelli)
Номер деталі 24-0671, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x170x130мм., орієнтовна вага - 1,16000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0671 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Alfa Romeo, Opel, Ford, Jeep, Chrysler |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Frontera, Voyager / Grand Voyager, 164, Scorpio, 155, Voyager, Grand Voyager, Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.16000 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴
