
Насос водяний ALFA/FIAT 1.9D/2.4JTD (Metelli)
1 420 ₴
- В наявності
- Код: 1900593394
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний ALFA/FIAT 1.9D/2.4JTD (Metelli)
Номер деталі 24-0672, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x100мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0672 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Saab |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, 156, Brava, Bravo, Palio, Stilo, SX4, 159, Punto, 9-3, Zafira, 145, 146, Thesis, Grande Punto, Astra, Croma, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴
