
Насос водяний VAG 1.4 16V AUA/BBY/AUB/BBZ (Metelli)
1 270 ₴
- В наявності
- Код: 1900593395
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний VAG 1.4 16V AUA/BBY/AUB/BBZ (Metelli)
Номер деталі 24-0674, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x100мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0674 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Polo, Lupo, Toledo, Fabia, Octavia, Inca, Leon, Golf, Roomster, New Beetle, Ibiza, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴
