
Насос водяний VAG 1.6/1.8/1.8T 95- (Metelli)
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1900593397
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний VAG 1.6/1.8/1.8T 95- (Metelli)
Номер деталі 24-0679, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x130x160мм., орієнтовна вага - 0,93000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0679 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал крильчатки | Пластик |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.93000 кг |
| Висота | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴
