
Насос водяний MB M112/M113 (Metelli)
3 020 ₴
- В наявності
- Код: 1900593404
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний MB M112/M113 (Metelli)
Номер деталі 24-0710, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x150мм., орієнтовна вага - 2,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0710 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Довжина | 300 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, Crossfire, Viano, G-Class, Vito, C-Class, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.10000 кг |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 020 ₴
