
Насос водяний OPEL X18XE1/Z18XE (Metelli)
1 320 ₴
- В наявності
- Код: 1900593406
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний OPEL X18XE1/Z18XE (Metelli)
Номер деталі 24-0727, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x100мм., орієнтовна вага - 0,94000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0727 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Tigra, Corsa, Viva, Zafira, 9-3, Vectra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.94000 кг |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴
