
Насос водяний AUDI A6, VW Crafter 30-35-50, LT, Transporter 2.5 Tdi
1 460 ₴
- В наявності
- Код: 1900593418
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний AUDI A6, VW Crafter 30-35-50, LT, Transporter 2.5 Tdi
Номер деталі 24-0758, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x160x130мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0758 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Audi |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з моделлю | 960, V70, S70, S80, California, 100, Crafter, A6, Transporter, 850, 940 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 460 ₴
