
Насос водяний OPEL/RENAULT 1.9DCI 01-F9Q (Metelli)
1 540 ₴
- В наявності
- Код: 1900593426
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний OPEL/RENAULT 1.9DCI 01-F9Q (Metelli)
Номер деталі 24-0822, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x100мм., орієнтовна вага - 0,90000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0822 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, V40, S40, Interstar, Laguna, Movano, Trafic, Primastar, Scenic, Space Star, Vivaro, Carisma, Master, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90000 кг |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴
