
Насос водяний FORD/PSA 1.4HDI (Metelli)
1 480 ₴
- В наявності
- Код: 1900593436
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний FORD/PSA 1.4HDI (Metelli)
Номер деталі 24-0859, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x200x130мм., орієнтовна вага - 0,79000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0859 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал крильчатки | Пластик |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Suzuki, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 307, 107, Xsara, C2, C3, Figo, Fiesta, Fusion, 206, 207, 208, Nemo, 1007, C1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.79000 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴
