
Насос водяний PSA 2.2HDI 00- (Metelli)
1 510 ₴
- В наявності
- Код: 1900593437
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний PSA 2.2HDI 00- (Metelli)
Номер деталі 24-0861, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x70мм., орієнтовна вага - 1,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0861 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | C8, 807, Boxer, 307, 308, Jumper, Jumpy, C-Max, C30, C4, C5, C70, Kuga, Expert, 406, 407, Focus, Ulysse, 508, Phedra, S-Max, V40, S40, V70, V50, Mondeo, S80, Scudo, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.20000 кг |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510 ₴
