
Водяний насос FIAT DOBLO 1.3D MULTIJET/OPEL MERIVA B 1.3 CDTI (Metelli)
1 660 ₴
- В наявності
- Код: 1900593443
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос FIAT DOBLO 1.3D MULTIJET/OPEL MERIVA B 1.3 CDTI (Metelli)
Номер деталі 24-1083, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x160x130мм., орієнтовна вага - 1,09000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-1083 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Кількість ребер | 6 |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Ford, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Ypsilon, 500x, 500l, Swift, Punto, Linea, Wagon R, 500 C, Tigra, Tipo, Grande Punto, 500, Combo, Meriva, MiTo, Astra, Corsa, Aveo, Fiorino, Nemo, Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.09000 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 660 ₴
