
Насос водяний MB W203/W211 200CDI/220CDI/270 (Metelli)
2 270 ₴
- В наявності
- Код: 1900593454
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний MB W203/W211 200CDI/220CDI/270 (Metelli)
Номер деталі 24-0909, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x260x160мм., орієнтовна вага - 1,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0909 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Довжина | 260 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.70000 кг |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 270 ₴
