
Насос водяний PSA 1.9TD XUD9 95- (Metelli)
1 130 ₴
- В наявності
- Код: 1900593455
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний PSA 1.9TD XUD9 95- (Metelli)
Номер деталі 24-0911, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x100мм., орієнтовна вага - 0,90000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0911 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Xantia, Boxer, Expert, Ducato, Lantra, 306, Jumper, Jumpy, Xsara, Scudo, Evasion, Berlingo, 406, Ulysse, 806 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90000 кг |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴
