
Насос водяний VAG 1.8T 20V/2.0 (Metelli)
1 220 ₴
- В наявності
- Код: 1900593461
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний VAG 1.8T 20V/2.0 (Metelli)
Номер деталі 24-0947, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x100мм., орієнтовна вага - 0,87000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0947 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | Bora, Sharan, Jetta, Octavia, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, Transporter, TT, Golf, Alhambra, Cordoba, Multivan, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.87000 кг |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴
