
Насос водяний OPEL ASTRA H Z16XEP (Metelli)
1 420 ₴
- В наявності
- Код: 1900593466
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний OPEL ASTRA H Z16XEP (Metelli)
Номер деталі 24-0959, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x100мм., орієнтовна вага - 0,69000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0959 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал крильчатки | Пластик |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Alfa Romeo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Signum, Astra, Orlando, Corsa, 159, Aveo, Zafira, Croma, Cruze, Mokka, Stilo, Vectra, Epica, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.69000 кг |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴
