
Насос водяний RENAULT 1.5DCI K9K 05- (Metelli)
1 390 ₴
- В наявності
- Код: 1900593470
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний RENAULT 1.5DCI K9K 05- (Metelli)
Номер деталі 24-0977, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x100мм., орієнтовна вага - 0,73700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0977 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Note, Duster, Jimny, Twingo, Kangoo, Logan/Stepway, Laguna, Qashqai, Logan, Tiida, Clio, Megane, Micra, Sandero, Scenic, Dokker, Kubistar, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.73700 кг |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴
