Насос водяний MITSUBISHI LANCER 1.3/1.5/1.6 96-07 (Metelli)
Номер деталі 24-1009, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x160x130мм., орієнтовна вага - 0,93000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-1009 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з маркою | Proton, BYD |
| Сумісність з моделлю | Impian, Lancer, Satria, F3, Space Star, F3R, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.93000 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

