
Насос водяний SUZUKI VITARA 2.0 98- (Metelli)
2 580 ₴
- В наявності
- Код: 1900593482
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний SUZUKI VITARA 2.0 98- (Metelli)
Номер деталі 24-1017, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x160x130мм., орієнтовна вага - 1,03000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-1017 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.03000 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580 ₴
