
Насос водяний FIAT DOBLO 1.4 TESMA (Metelli)
1 170 ₴
- В наявності
- Код: 1900593484
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний FIAT DOBLO 1.4 TESMA (Metelli)
Номер деталі 24-1030, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x100мм., орієнтовна вага - 0,77000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-1030 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Матеріал крильчатки | Пластик |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Fiat, Ford, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Palio, Stilo, 124, Ypsilon, 500x, 500l, Punto, Linea, 500 C, Tipo, Grande Punto, Combo, 500, MiTo, 500C / 595C / 695C, 124 Spider, Fiorino, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.77000 кг |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴
