
Насос водяний DACIA LOGAN 1.4/1.6/RENAULT KA (Metelli)
1 190 ₴
- В наявності
- Код: 1900593485
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний DACIA LOGAN 1.4/1.6/RENAULT KA (Metelli)
Номер деталі 24-1035, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x160x130мм., орієнтовна вага - 0,90700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-1035 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Supernova |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90700 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴
