
Насос водяний PSA 1.8/2.0/2.2 EW7J4/EW10J4/EW12J4 ALU BACKHOUSE (Metelli)
2 170 ₴
- В наявності
- Код: 1900593488
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний PSA 1.8/2.0/2.2 EW7J4/EW10J4/EW12J4 ALU BACKHOUSE (Metelli)
Номер деталі 24-1044, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x160x130мм., орієнтовна вага - 1,15000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-1044 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | C8, 807, Phedra, Xsara Picasso, Expert, 307, 206, Jumpy, Xsara, Scudo, 607, C4, C5, 406, 407, Ulysse, 806 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.15000 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 170 ₴
