
Патрубок радіатора ГАЗ дв.Cummins нижн. (L = 38см) (покуп. ГАЗ)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 2100356498
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Патрубок радіатора ГАЗ дв.Cummins нижн. (L = 38см) (покуп. ГАЗ)
Номер деталі 3302-1303025-40, призначена для ГАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x390x45мм., орієнтовна вага - 0,32500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3302-1303025-40 |
| Стан | Новий |
| Виробник | Cummins |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32500 кг |
| Висота | 45 мм |
| Група програм | Сигналізація середній |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
