Диск гальмівний передній ГАЗ 2217 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 2217-3501078, призначена для ГАЗ Легковой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x310x60мм., орієнтовна вага - 6,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2217-3501078 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 300 мм |
| Марка | ГАЗ легковажка |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

