Фільтр палив. тонк.очіст. (вир-во Китай)
Номер деталі 240-1117010-А, призначена для МТЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x215x140мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 240-1117010-А |
| Виробник | МТЗ |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МТЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 140 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

