
Трубка паливна низького тиску ПВХ зі штуц. (корот.)
230 ₴
- В наявності
- Код: 2311482204
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трубка паливна низького тиску ПВХ зі штуц. (корот.) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 240-1104160-02-13, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x350x10мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 240-1104160-02-13 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 10 мм |
| Марка | Трактора |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
