
Трубка паливна низького тиску ПВХ зі штуц. (довг.)
270 ₴
- В наявності
- Код: 2311482205
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трубка паливна низького тиску ПВХ зі штуц. (довг.) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 240-1104160-01-11, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x400x50мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 240-1104160-01-11 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 50 мм |
| Марка | Трактора |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
