
Ремкомплект ПНВТ УТН Д-240 ГТВ
330 ₴
- В наявності
- Код: 2311829779
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ремкомплект ПНВТ УТН Д-240 ГТВ <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 4УТНМ-1111-05, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x200x20мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Примечание: 1Кольцо втулки штокаУТН-5-111032212Кольцо ручного насоса16-24023Кольцо пробки ТННДУТН-3-110602614Кольцо упл. (отбойник)16-14915Кольцо упл. ПробкиУТН-5-111151946Манжета4УТНМ-111117017Прокладка бок. крышкиУТН-5-1111476-А518Прокладка верх. кр.рег.УТН-5-1110302-А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4УТНМ-1111-05 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 100 мм |
| Марка | Трактора |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
