Кришка бака палив. МТЗ метал. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 50-1103010-В, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x120x15мм., орієнтовна вага - 0,28000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-1103010-В |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28000 кг |
| Висота | 15 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 120 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴

