Очисник повітря Д 240 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 240-1109015-A-09, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x500x200мм., орієнтовна вага - 6,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 240-1109015-A-09 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.20000 кг |
| Висота | 200 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 300 мм |
| Марка | Трактора |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴

