Р/к форсунки Д-245С МТЗ 920 з проставкою <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 172-1112001-02, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x20x20мм., орієнтовна вага - 0,01700кг.
Примечание: ( Форсунка 172.1112010-11.01,-02,174-01,-02;)№НаменованиеНомер чертежаКол-во1Пружина форсунки6844.1112192-0112Проставка форсунки216.111260113Шайба312471-П24Шайба обратки312482-П25Заглушка штуцера852831-П16Заглушка распылителя852828-П17Кольцо уплотнительное.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 172-1112001-02 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01700 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 20 мм |
| Марка | Трактора |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

