
Шестерня головної передачі МТЗ (Z = 12)
1 190 ₴
- В наявності
- Код: 2317799467
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестерня головної передачі МТЗ (Z = 12) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 50-1701105-Б, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x120x60мм., орієнтовна вага - 1,60000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-1701105-Б |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.60000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 120 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴
