
Шестерня задн. ходу проміжна КПП МТЗ (Z = 31)
780 ₴
- В наявності
- Код: 2317799472
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестерня задн. ходу проміжна КПП МТЗ (Z = 31) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 70-1701082, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x40мм., орієнтовна вага - 1,88000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 70-1701082 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.88000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 150 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴
