
Шестерня 1-й пер. и задн. хода МТЗ (Z=17)
560 ₴
- В наявності
- Код: 2317799484
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестерня 1-й пер. и задн. хода МТЗ (Z=17) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 50-1701212-А, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x60мм., орієнтовна вага - 0,82000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-1701212-А |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 90 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴
