
Шестерня приводу 1-й ступ. ред. Zв=20, Zм=20
910 ₴
- В наявності
- Код: 2317799485
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестерня приводу 1-й ступ. ред. Zв=20, Zм=20 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 70-1701196, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 1,45000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 70-1701196 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.45000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 100 мм |
| Марка | Трактора |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴
