
Шестерня 2-й ступені редук.ведомая МТЗ ( Z=37)
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 2317799488
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестерня 2-й ступені редук.ведомая МТЗ ( Z=37) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 50-1701314, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x180x55мм., орієнтовна вага - 2,83000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-1701314 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.83000 кг |
| Висота | 55 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 180 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴
