Гайка вторинного валу <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 50-1701253, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x25мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-1701253 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 25 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 60 мм |
| Марка | Трактора |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴

