Муфта зубчаста <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 70-1721045, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x130x45мм., орієнтовна вага - 0,59000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 70-1721045 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.59000 кг |
| Висота | 45 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 120 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴

