
Важіль КПП МТЗ з центр. керівн.
510 ₴
- В наявності
- Код: 2317866937
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль КПП МТЗ з центр. керівн. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 70-1702020 А, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x480x20мм., орієнтовна вага - 1,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 70-1702020 А |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 20 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
