
Управління зниж. редуктором в зборі (нов. зр.)
1 030 ₴
- В наявності
- Код: 2317866940
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Управління зниж. редуктором в зборі (нов. зр.) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 80-1723010-Б, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x470x170мм., орієнтовна вага - 3,19800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 80-1723010-Б |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.19800 кг |
| Висота | 170 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 100 мм |
| Марка | Трактора |
| Ширина | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴
