
Синхронізатор МТЗ 900/920/950/952
2 180 ₴
- В наявності
- Код: 2317869197
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Синхронізатор МТЗ 900/920/950/952 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 74-1701060-А, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x60мм., орієнтовна вага - 1,40000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 74-1701060-А |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.40000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 140 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴
