Вал внутрішній КПП МТЗ <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 50-1701185, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x580x60мм., орієнтовна вага - 3,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-1701185 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.50000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 65 мм |
| Марка | Трактора |
| Ширина | 580 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴

