
Шестерня валу проміж. КПП (Z=14) МТЗ 1221, 1523 (вир-во МТЗ)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 2317876694
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шестерня валу проміж. КПП (Z=14) МТЗ 1221, 1523 (вир-во МТЗ)
Номер деталі 1522-1701224, призначена для МТЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x40мм., орієнтовна вага - 1,35000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1522-1701224 |
| Виробник | МТЗ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.35000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
