
Р/к КПП МТЗ (прокл. материал Trial Isa)
360 ₴
- В наявності
- Код: 2317893071
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Р/к КПП МТЗ (прокл. материал Trial Isa) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 50-1700009, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 390x440x10мм., орієнтовна вага - 0,18900кг.
Примечание: 70-1701026Прокладка корпуса КП150-1701459Прокладка крышки (правой) корпуса КП150-1701456-АПрокладка крышки (левой) корпуса КП150-1702026Прокладка крышки корпуса переключения передач150-2401016-БПрокладка корпуса моста заднего1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-1700009 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18900 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 390 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
