
Комплект шестерень (голов. пара) ПВМ МТЗ (ТМ JUBANA)
3 240 ₴
- В наявності
- Код: 2323300673
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект шестерень (голов. пара) ПВМ МТЗ (ТМ JUBANA)
Номер деталі 52-2302030, призначена для МТЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x220x100мм., орієнтовна вага - 3,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 52-2302030 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ЮБАНА ЗАО |
| Вага | 3.30000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Група програм | Мост передний |
| Довжина | 120 мм |
| Марка | МТЗ |
| Сумісність | МТЗ, |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴
