
Головна пара редук. мосту передн. МТЗ
2 700 ₴
- В наявності
- Код: 2323799486
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головна пара редук. мосту передн. МТЗ <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 52-2302030, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x250x70мм., орієнтовна вага - 3,30000кг.
Примечание: Шестерни МТЗ 52-2302030 ведущая и ведомая в комплекте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 52-2302030 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.30000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Мост передний |
| Довжина | 230 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴
