Шестерня редуктора кінцевої передачі МТЗ <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 52-2308061, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x105x90мм., орієнтовна вага - 0,97000кг.
Примечание: Количество зубьев венца: Z=12. Количество шлицов: Z=10.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 52-2308061 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.97000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Група програм | Мост передний |
| Довжина | 90 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

